Kayrasoft İntranet
Mimar Sinan Mh. Atatürk Blv. No:303 Yeşilyurt Apt. Kat:5

0 362 233 80 33
info@kayrasoft.com.tr

Destek Talebi Oluşturmak için Tıklayınız...

Samsun Büyükşehir Belediyesi

Kayrasoft Yazılım


Samsun Büyükşehir Belediyesi

Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından yürütülmekte olan projeler ve detayları, genel olarak Samsun`da ulaşmak istediğiniz eczane,hastane,ören yerleri, tarihi yerler, konaklama, yeme-içme,müze vb... gibi birçok konuma ulaşabileceğiniz, iletişim bilgilerine,görsellerine, videolarına ve yol tariflerine ulaşabileceğiniz Şehir Bilgi Sistemi, Belediye`te ait sosyal tesisler, haberler, duyurular, Samsun`a özel acil telefonları içeren telefon defteri, sorunlarınız için çözüm merkezi iletişim bilgileri, web sayfamız, uygulama içerisinde yeralmaktadır.

Her türlü görüş, öneri ve istekleriniz için uygulama içerisinden iletişim bölümünden veya cm@samsun.bel.tr adresine e-posta göndererek bize ulaşabilirsiniz.

Uygulama online olarak çalışacağı için internet bağlantısı, harita ile ilgili bölümleri için GPS bilgilerinizin anlık alınabilmesi gerekmektedir.

__________________________________________________________________

Uygulama İzinleri ve Nedenleri;
Uygulamamızda 3 işlem için erişim izni almaktayız. Bu izinlerin alınış nedenleri ve yaptığı işlemler aşağıdadır.

Konum: Samsun büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen projeler çevrenizdeki projeler başta olmak üzere gösterildiği için ayrıca Şehir Bilgi Sistemini içerisinde konumunuza göre şehir içerisinde çevrenizdeki etkileşimleri göstermek için, yol tarifi yapılabilmesi için kullanıcının konum bilgisine ihtiyaç duymaktayız.

Telefon: Uygulama içerisinde telefon defteri, çözüm merkezi iletişim bölümünde uygulamadan çıkmadan telefonla arama yapabilmek için bu izne ihtiyaç duyulmaktadır.

Kablosuz Bağlantı: Uygulama online olarak çalıştığı için, her işlemde internet bağlantınızın olup olmadığı kontrol edilmektedir. Bu işlem için bu izne ihtiyaç duyulmaktadır.