Hızlı Menü

Başarılarımız

Project
Geliştirici
Kayrasoft Yazılım
Bölge
Samsun / Türkiye
Yayınlanma Tarihi
29 Temmuz 2018
Kategori
Mobil Yazılımlar

Rutty- Saha Personeli İş Yönetim Sistemi

Rutty; geleneksel saha personel takip programlarının çalışma şeklini değiştiren, odak noktasına müşteri dönüşümünü koyan, bilgi akışına anlık olarak erişebileceğiniz ‘’Yeni Nesil Saha Personeli  İş Takip Sistemi’’ dir.

Personel takip programı ihtiyaçlarınızı tamamen karşılayabilecek olan ‘’Yeni Nesil Saha Personeli Takip Sistemi’’ Rutty, şu anda personel takip programı olarak piyasada bulunabilecek iyi programlardan biridir.

ÖZELLİKLER :

Müşteri Görüşmeleri 
Müşterileriniz ile kim nezaman ne görüşmüş, önceki görüşme notları neler? Siz sorun Rutty cevaplasın.

Görev Tanımlama ve Geliştirme
Kendi görevini oluşturma, görev tanımları, görev için öncelik tanımlama, renklendirilmiş görev durum listesi, görev takibi, görevde ulaşılacak firma bilgileri, navigasyon, görev notları ve görev tamamlama süresi, önceki görüşmeleri görebilme.

Rut Planlama ve Tanımlama
Rutty belirlediğiniz müşteri lokasyonlarını kullanarak Optimum Rota Planlaması yapar. Zaman ve yakıt tasarufu sağlarsınız. Peryotlar belirlersiniz. Rutty sizin için belirlediğiniz periyotlarda otomatik rut tanımlamaları yapar ve takip eder. 

Müşteri Veritabanı Oluşturma 
Oluşturduğunuz her görev müşteri veritabanına kayıt edilir. Böylece ziyaret edilen müşteriler ile ilgili geriye dönük bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz.

Harita Desteği ve Navigasyon 
Mevcut konum bilgisi ve gideceğiniz yere ilişkin ayrıntılı talimatlar

Özel Rapor Tanımlama
Rutty ile personelinizin görevi sonunda doldurmasını istediğiniz raporu siz oluşturabilirsiniz. Anketler yapabilir,fotoğraf isteyebilir, yorumlar ve listeler belirleyebilirsiniz. Raporunuzu siz belirleyin. 

Notifikasyonlar
Hızlı ve kusursuz anında bildirim. Görev,Genel ve Katılım onayı alabileceğiniz Etkinlik bildirimleri

Raporlama
Müşteri Görüşme raporları ve Personel istatistikleri
____________________________________

!!! 14 GÜN ÜCRETSİZ DENEME İMKANI !!!

Aşağıdaki adresten kayıt olarak SINIRSIZ SAYIDA personeliniz için14 Gün süre ile TÜM ÖZELLİKLERİ ÜCRETSİZ OLARAK KULLANABİLİRSİNİZ.

https://www.ruttyapp.com

Rutty- Saha Personeli İş Yönetim SistemiGaleri