13 Yıllık deneyimin ardından 2010 Ocak ayında Ahmet KOÇ tarafından kurulan "Kayrasoft Yazılım ve Bil.Tek.Ltd.Şti." , Samsun`da, Ulusal ve Uluslararası hizmet vermekte olup müşterilerine özel yazılım çözümleri sunmaktadır. Yazılımın yanı sıra özel donanımsal çözümlerde üretmekteyiz. Uygulama geliştirdiğimiz platformlar Windows, MacOs, Osx, Android işletim sistemleridir. 200 m2 kapalı alana sahip ofisimizde farklı alanlarda ve sektörlerde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

Saygılarımızla...

Vizyonumuz;

Bilişim ve teknolojiyi en üst seviyede kullanarak, yüksek kalitede hizmet ve desteği müşterilerimizin istediği zaman, yer ve koşulda sağlamaktır. Geliştirdiğimiz projelerimizde çok değerli olan zaman kavramı başta olmak üzere, birçok avantajları bir arada toplayarak bugünü değil kısa, orta ve uzun vade dönemleri düşünülerek çalışmaları hayata geçirmek.

Misyonumuz;

Uluslararası rekabet şartlarında verimliliklerini yükseltmek zorunda olan firmalara,  uzman kadromuz ile yazılım alanındaki bilgi birikimimizi birleştirerek kaliteli, esnek ve çözüme yönelik projeler üretmek, geliştirmek.

Destek Talebi Oluştur
Style Switcher
Theme Colors
Theme Skins

Layout Styles

Theme Types and Versions