Logo
Kayrasoft Yazılım ve Bilişim Teknolojileri

Kayrasoft Yazılım ve Bilişim Teknolojileri

Biz Kimiz?

2010 yılında Ahmet KOÇ tarafından kurulan Kayrasoft Yazılım ve Bil.Tek.Ltd.Şti. , Samsun`da, Ulusal ve Uluslararası hizmet vermekte olup müşterilerine özel yazılım çözümleri sunmaktadır. Yazılımın yanı sıra özel donanımsal çözümlerde üretmekteyiz. Uygulama geliştirdiğimiz platformlar Windows, macOS, OS X, Android, IOT sistemleridir. Ofisimizde farklı alanlarda ve sektörlerde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten memnuniyet duyarız.


Vizyonumuz;

Bilişim ve teknolojiyi en üst seviyede kullanarak, yüksek kalitede hizmet ve desteği, müşterilerimizin istediği zaman, yer ve koşulda sağlamaktır. Geliştirdiğimiz projelerimizde çok değerli olan zaman kavramı başta olmak üzere, birçok avantajı bir arada toplayarak bugünü değil kısa, orta ve uzun vade dönemleri düşünülerek çalışmaları hayata geçirmek.

Misyonumuz;

Uluslararası rekabet şartlarında verimliliklerini yükseltmek zorunda olan firmalara,  uzman kadromuz ile yazılım alanındaki bilgi birikimimizi birleştirerek kaliteli, esnek ve çözüme yönelik projeler üretmek, geliştirmek.

image
PROJELERINIZ HAYAL OLMASIN.

Siz Hayal Edin Biz Yazalım.

Projem Var

İletişim 0 (362) 233 80 33

shape
shape
shape
shape
BİZ BİR MARKAYIZ

Ofislerimiz

KAYRASOFT

KAYRASOFT

Zafer MH. Gazi Cd. Gazi Apt. No:150/1 İlkadım / Samsun

ITAL DEVELOPMENT

ITAL DEVELOPMENT

ITAL SHIELD S.R.L.S. Via Audisio 43 - 12042 - Bra (CN) Italy
https://www.ital-development.com

We-Do Software Amsterdam

We-Do Software Amsterdam

Contactweg 34A, 1014 AN, Amsterdam
http://www.wedosoftware.nl

FOTOĞRAFLARLA KAYRASOFT